İçten Haberler
    Son Dakika
 Dört ilde muhabbet gecesi
21 Ocak 2014 Salı 09:14

Ser Organizasyon, Karadeniz Ereğli, Karabük, Kastamonu ve Sakarya’da muhabbet geceleri düzenliyor

Karadeniz Ereğli'de muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Yunus Emre Derneği Karadeniz Ereğli, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Karadeniz Ereğli'de gerçekleşti. 22 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 18.30'da Karadeniz Ereğli il Gençlik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Gecede ayrıca çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi yapıldı.


Karabük'te muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Dost Eli Derneği, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Karabük'te gerçekleşti. 23 Ocak 2014 Perşembe günü saat 18.30'da Karabük Yenişehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle, Serdar Tuncer de şiirleriyle sevenleriyle buluştu. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.


Kastamonu'da muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Kastamonu Köprü İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Kastamonu'da gerçekleşti. 24 Ocak 2014 Cuma günü saat 19.00'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle, Serdar Tuncer şiirleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.


Sakarya'da muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Çeksoy Derneği, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Sakarya'da gerçekleşti. 25 Ocak 2014 Cumartesi günü saat 18.30'da Karadeniz Ereğli il Gençlik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç ve Servet Tekin sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.

Kaynak: serhaberBu haber Duyurular kategorisine yayınlandı. 1202 kere okundu.

                         

 yükleniyor...1. Muhabbet Geceleri Kadirli, Kozan ve Esenler'de sahne alacak
2. Özür Dilerim tiyatrosu İstanbul Kâğıthane'de sahne alacak
3. Bursa'da iki Semerkand İletişim Merkezi daha açıldı
4. UKBA'nın Balkanlar'daki izleri
5. Muhabbet Geceleri düzenlenecek
6. Bağlarbaşı Semerkand İletişim Merkezi açıldı
7. Semerkand Bahçelievler şubesinden huzurevine yönelik çalışma
8. Ordu'da Muhabbet Gecesi sahne aldı
9. Kardan Adam tiyatrosu Turhal ve Kayseri'de sahne alacak
10. "Keşke Yapmasaydım" tiyatrosu nerede sahne alacak?

11. Semerkand Yayınları Ceyhan Muhabbet Gecesi'nde
12. Çorlu-Çerkezköy'de Muhabbet Gecesi gerçekleşecek
13. 2. Merkez Mostar Gençlik, ara dönem kampını Mersin'de gerçekleştirdi
14. Benden duymuş olma!
15. Semerkand, yazarlarını Bursa Kitap Fuarı'nda okurlarıyla bir araya getiriyor
16. Memleketten Gelen Lezzetler farksepeti.com'da
17. Hal Dili-2 yakında Hâcegân Yayınları'ndan çıkacak
18. Dursun Ali Erzincanlı bugün Semerkand Yayınları standında
19. Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Semerkand Bafra Temsilciliği'ne ziyaret
20. "Semerkand 10. Genel İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" başladı

Künye
Bize Ulaşın
Haber Alarmı
Rss