İçten Haberler
    Son Dakika
 Dört ilde muhabbet gecesi
21 Ocak 2014 Salı 09:14

Ser Organizasyon, Karadeniz Ereğli, Karabük, Kastamonu ve Sakarya’da muhabbet geceleri düzenliyor

Karadeniz Ereğli'de muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Yunus Emre Derneği Karadeniz Ereğli, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Karadeniz Ereğli'de gerçekleşti. 22 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 18.30'da Karadeniz Ereğli il Gençlik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Gecede ayrıca çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi yapıldı.


Karabük'te muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Dost Eli Derneği, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Karabük'te gerçekleşti. 23 Ocak 2014 Perşembe günü saat 18.30'da Karabük Yenişehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle, Serdar Tuncer de şiirleriyle sevenleriyle buluştu. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.


Kastamonu'da muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Kastamonu Köprü İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Kastamonu'da gerçekleşti. 24 Ocak 2014 Cuma günü saat 19.00'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle, Serdar Tuncer şiirleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.


Sakarya'da muhabbet Gecesi

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Çeksoy Derneği, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Sakarya'da gerçekleşti. 25 Ocak 2014 Cumartesi günü saat 18.30'da Karadeniz Ereğli il Gençlik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç ve Servet Tekin sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.

Kaynak: serhaberBu haber Duyurular kategorisine yayınlandı. 1473 kere okundu.

                         

 yükleniyor...1. Mevlana Haftası’na özel kampanya
2. Semerkand, MÜSİAD Fuarı’nda
3. Didar Sahnesi’nden yeni bir oyun
4. Rize’de hayır kermesi düzenlendi
5. Hikayeni keşfet!
6. Sancaktepe’de hayır çarşısı açıldı
7. Kitapseverlere beşi bir yerde avantajı!
8. Hacı ve umrecilere iftar daveti
9. Serdar Tuncer sevenleri ile buluştu
10. Semerkand Yayınları'nın fuar takvimi belli oldu

11. Küçük bir işaret değiştirir hayatları
12. Doğu Anadolu'da Muhabbet Geceleri
13. Mostar dergisinin 111. Sayısı çıktı
14. Muhabbet Geceleri yapılacak
15. Danimarka'da Muhabbet Gecesi
16. Semerkand yazarı Siraceddin Önlüer 19. İzmir Kitap Fuarı'nda
17. Bursa yapacağı bu açılış ile 10. Semerkand İletişim Merkezi’ne ulaşacak
18. Özür Dilerim tiyatrosu Şanlıurfa ve İlçeleri'nde sahne alacak
19. Semerkand Yazarı Hüseyin Okur Eminönü Kitap Fuarı'nda
20. Hüseyin Okur ve Siraceddin Önlüer 19. İzmir Kitap Fuarı'ndaKünye
Bize Ulaşın
Haber Alarmı
Rss